Do začátku zbývá_oupner_320_200
acwsaloon_320_200
adapt_320_200
arthoby_320_200
cd_320_200
euronova_320_200
folk_zije_320_200
liman_320_200
majer_320_200
mulac_320_200
olympia_320_200
osa_320_200
pkslavia_320_200
plzvstupenka_320_200
prejsifestival_320_200
radiosamson_320_200
rancsidlovak_320_200
uberanu_320_200

 

 Plzeňské dílny - perkuse s Tokhim

2.12.2016 - Papírna - 16:00 až 21:00 - 350 Kč

Hrajete na bubínky, bedýnky, cinkátka či štěrchátka? Nebo o nich uvažujete? Přijďte na naši dílnu! Je určena jak pokročilým, tak začínajícím muzikantům. Ti první si na ní vytříbí styl, možná i objeví nové rytmy, nové styly hraní, nové nástroje či třeba i nové spoluhráče. Ti méně pokročilí si ozkouší spoustu různých nástrojů, naučí se základní údery a rytmy, poznají kouzlo společného bubnování...no a poté třeba i vše, co ti pokročilí. Je pro Vás připraveno minimálně pět hodin intenzivního bubnování a povídání si o bubnech, spousta různých nástrojů k zapůjčení a  hlavně lektor více než odborný - Tokhi El Ritmo. Perkusista, Drum Circle Facilitator, který se podílí na mnoha projektech - mrkněte na www.tokhi.cz.
 
Počet míst je omezený - to proto, aby bylo možné se co nejvíce věnovat jednotlivcům a aby si každý z tohoto workshopu odnesl co nejvíce. Tomu také odpovídá i cena - čtyři stovky za pět hodin intenzivní výuky není zas tak moc. 
 
Jelikož je počat míst omezen a my bychom byli neradi, kdyby Vás přišlo moc nebo málo, zvolili jsme systém placení předem. V případě neuskutečnění dílny máte zaručeno vrácení kurzovného zpět na Váš účet, na druhou stranu my jsme jištěni, aby naše vynaložené úsilí a prostředky nepřišly nazmar. 
 
Jak do toho? Napište, prosím, na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám sdělíme, zda máme ještě volno a údaje k zaplacení kurzovného. Rezervace vzniká až dnem připsání peněz na účet spolku. Nu a pak se budeme jenom těšit, až se v papírně uvidíme. 
 

Podmínky rezervace kurzu

 
Zájemce o rezervaci pošle žádost na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde sdělí základní identifikační údaje (jméno, příjmení, poštovní adresu). V předmětu bude uvedeno BUBNY 2016. Obratem mu bude zaslán e-mail s platebními údaji, které použije pro odeslání kurzovného na účet pořadatele. Platba bude identifikována dle variabilního symbolu a po připsání kurzovného na účet pořadatele bude zájemci potvrzena rezervace spolu s jedinečným číslem rezervace. Toto číslo a jméno zájemce bude použito k identifikaci u vstupu. Do sálu bude vpuštěna první osoba, která se těmito údaji prokáže, proto je, prosíme, uchovávejte v tajnosti (tedy to číslo, jméno si klidně zveřejněte :-)). 
 
Rezervace je platná až po připsání kurzovného na účet spolku Oupn Ér, z.s. V případ, že bude mezi potvrzením volného místa a připsáním kurzovného na účet naplněna kapacita kurzu, bude zájemce neprodleně informován e-mailem a kurzovné bude neprodleně vráceno na odchozí účet.
 
Kurzovné bude také vráceno v případě, že nedojde k uskutečnění akce z příčin na straně pořadatele. Naopak pokud se zájemce nedostaví, byť omluven, nebude mu vraceno nic. Může však svou rezervaci přenechat komu uzná za vhodné, neb stále platí to, že bude vpuštěn ten, kdo sdělí správně jméno a k němu přiřazené jedinečné číslo.